Paykwik ile Güvenli Ödeme

Paykwik yurt içi ve yurt dışı bir çok oyun platformu, uygulama marketi ve e-ticaret sistesine alışveriş yapmanızı sağlayan kredi kartı benzeri ön ödemeli bir ödeme çözümüdür.  Ön ödemeli kartlar arasında en çok tercih edilen ödeme yöntemlerinden birisi olan Paykwik Kartları ile internette çeşitli platformlarda ödeme yapabilirsiniz. Paykwik kartları aynı zamanda birçok oyunda oyun içi ödeme yöntemi olarak tercih edilemektedir.

Paykwik Nedir

Paykwik
Nedir

Paykwik internet üzerindeki alışverişlerde ve oyun içi satın almalarda kullanabileceğiniz, çalışma prensibi kredi kartlarına benzeyen, güvenilir bir ödeme çözümüdür 

PaykwikNasıl Satın Alınır

Paykwik
Nasıl Satın Alınır

Paykwik Kartlarını her zaman en düşük komisyonu ödeyerek sitemiz üzerinden canlı desteğe bağlanarak veya WhatsApp hattımızdan 7/24 satın alabilirsiniz.

Paykwik Nerde Geçerlidir

Paykwik 
Nerde Geçerlidir

Paykwik Kartlarınızı AppStore ve Google Play gibi platformlardaki uygulamarın ve oyun içi satın almaların yanı sıra ürün ve hizmet almak için kullanabilirsiniz.

PaykwikGüvenli Midir

Paykwik
Güvenli Midir

Paykwik Kartları ile üzerinden yapılan alış verişlerde kimliğinizin ve kredi kartınızın güvenliğini sağlayan tüm Dünyada geçerli güvenilir bir ödeme çözümüdür.

Paykwik ile Ödeme Yapabileceğiniz Platformlar

Paykwik bir çok uygulama ve oyun marketinde ve Dünya'nın en popüler oyunlarında oyun içi uygulama satın almalarında geçerlidir